Przejdź do treści

Konkurs

Konkurs na plakat pt. "Stop dopalaczom"

Reprezentantka Mazowsza zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na plakat!

Z przyjemnością informujemy, że w ogólnopolskim konkursiena plakat pt.: "Stop dopalaczom", zorganizowanym przez Głównego Inspektora Sanitarnego, pierwsze miejsce zajęła przedstawicielka naszego województwa, uczennica Gimnazjum nr 150 w Warszawie - Natalia Sopelewska. Jej praca została wybrana spośród 3 747 prac przesłanych na konkurs.   
Drugie miejsce zajęła Wiktoria Kania z Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej, trzecie miejsce - Piotr Mroczka z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Agata Chorwat z Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej, Martyna Hugo – Bader z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji w Goniądzu oraz Partycja Bielecka z Zespołu Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo – Usługowych w Gdańsku.
Podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 21 czerwca br. w siedzibie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Więcej o wydarzeniu na stronie GIS
I miejsce w konkursie "Stop dopalaczom"

Ogłoszenie o konkurs na plakat pt. "Stop dopalaczom"

Główny Inspektor Sanitarny ogłasza ogólnopolski konkursna plakat pod tytułem "Stop dopalaczom", który skierowany jest do uczniów klas szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Konkurs promuje profilaktykę ukierunkowaną na przeciwdziałanie używania środków zastępczych. Celem konkursu jest uzyskanie utworu artystycznego (graficznego) w formie PLAKATU zwanego dalej pracą konkursową w ramach akcji informacyjno – edukacyjnej na temat profilaktyki ukierunkowanej na przeciwdziałanie używania środków zastępczych i nowych substancji psychoaktywnych pod tytułem: „Stop dopalaczom”.
Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie przez szkołę, jest nadesłanie oryginału pracy konkursowej i jej wersji elektronicznej wraz z wypełnionymi dokumentami stanowiącymi załączniki do Regulaminu Konkursu, do właściwej terenowo Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w terminie do dnia 27 maja 2016 r.
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie placówki na terenie województwa mazowieckiego!