Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Konkurs "Szkoła wolna od użyek" odwołany

Konkurs

Z przykrością informujemy, że z powodu epidemii koronawirusa, IV edycja konkursu "Szkoła wolna od używek" została odwołana.

Zamknięte szkoły oraz konieczność ograniczania kontaktów międzyludzkich, uniemożliwiają realizację zadania konkursowego, jakim jest nagranie oraz zmontowanie filmu.

Więcej na https://gis.gov.pl/oswiata/odwolanie-konkursu-szkola-wolna-od-uzywek/

Czytaj więcej

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha w Warszawie – bieżąca sytuacja.

Oświadczenie Wojewody Mazowieckiego i Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego:

Informujemy, że nie ma decyzji o zamknięciu szpitala przez Wojewodę Mazowieckiego ani przez Państwowego Inspektora Sanitarnego w m.st. Warszawie, pod którego nadzorem znajduje się Centralny Szpital Kliniczny.

W szpitalu prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne przez upoważnionych przedstawicieli Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.  

Czytaj więcej

APEL DO RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12 – 25 marca 2020 r.

W związku z nasileniem zachorowań na COVID-19 decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca 2020 r. zawieszone zostały zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych (publicznych i niepublicznych). Działanie to ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się zakażenia koronawirusem.

Czytaj więcej