Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Wojewódzka inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020.

Dr n. med. Krzysztof Skórczewski, Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w poniedziałek rano wziął udział w uroczystej wojewódzkiej inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 3 im. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej w Pruszkowie. W spotkaniu z uczniami, nauczycielami i rodzicami uczestniczyli ponadto szef rządu - Premier Mateusz Morawiecki, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska oraz Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Stanisław Makuch.

Czytaj więcej

Spotkanie mazowieckich służb sanitarnych z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Wojewodą Mazowieckim.

Przywitanie nowego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie przez  powiatowych inspektorów sanitarnych z województwa mazowieckiego rozpoczęło spotkanie przedstawicieli mazowieckiej inspekcji sanitarnej z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Wojewodą Mazowieckim. Narada stała się okazją do dyskusji na temat wyzwań i roli Państwowej Inspekcji Sanitarnej w życiu obywateli.

Czytaj więcej

Nowy Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

W dniu  25.06.2019 r. w obecności Głównego Inspektora Sanitarnego Pana Jarosława Pinkasa, Wojewody Mazowieckiego Pana Zdzisława Sipiery,  oraz pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie, został powitany nowy Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie (PWIS) Pan dr n. med. Krzysztof Skórczewski.

Czytaj więcej

Bezpieczne wakacje 2019.

Jutro rozpoczynają się wakacje. Mamy nadzieję, że czas wolny od zajęć szkolnych będzie spędzony przez dzieci i młodzież zdrowo oraz bezpiecznie. Nad tym będą czuwały służby sanitarne woj. mazowieckiego.

Czytaj więcej