Aktualności

Archiwum aktualności

Mazowiecka Regionalna Konferencja Rad Rodziców

27 października w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie, przy ul. Kawęczyńskiej 36 odbyła się Konferencja skierowana do przedstawicieli rad rodziców z województwa mazowieckiego.    

Czytaj więcej

Konferencja pt.: „Dopalacze – dlaczego są aż tak niebezpieczne? W pogoni za zmianami”

W dniu 8 listopada 2016 r. odbyła się konferencja pt.: „Dopalacze – dlaczego są aż tak niebezpieczne? W pogoni za zmianami”, której organizatorem był Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz we współpracy z Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym w Warszawie Marią Pawlak. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera.

Czytaj więcej

Zachowaj spokój i przetestuj się na STD

Choroby przenoszone drogą płciową (STD) od lat stanowią w Polsce temat tabu. Do lekarza zazwyczaj trafiają osoby w zaawansowanym stopniu choroby, przymuszone do tego uciążliwymi objawami, które nie pozwalają im normalnie funkcjonować. Są jednak choroby, które latami, bezobjawowo mogą wyniszczać nasz organizm. W ich przypadku kluczowa jest profilaktyka.

 

Czytaj więcej

Grypa

Październik to miesiąc w którym rozpoczyna się w Polsce tzw. sezon grypowy. Trwać będzie do kwietnia, więc zachęcamy do zapoznania się z informacjami, jak się nie zarazić oraz jak odróżnić grypę od przeziębienia.

Czytaj więcej

Otwarcie Pracowni Badań Środków Zastępczych i Pracowni Suplementów Diety w nowej siedzibie PSSE w Radomiu

17 października 2016 r. w Radomiu uroczyście otworzono nowoczesne pracownie laboratoryjne wykonujące badania tzw.: „dopalaczy” oraz suplementów diety.

Czytaj więcej