Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

28. Finał Festiwalu Piosenki o Zdrowiu ph. „Zamiast grać na komputerze, zdrowiej jeździć na rowerze”

7 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego na Scenie Teatralnej w Siedlcach odbył się 28. Finał Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Organizatorami Festiwalu byli: Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie – Pani Maria Pawlak oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Siedlcach – Pani Joanna Like.

Czytaj więcej

Relacja z obchodów Dnia Dziecka u Wojewody Mazowieckiego

W miniony poniedziałek na dziedzińcu Mazowieckiego Urzędu Mazowieckiego odbyły się obchody Dnia Dziecka zorganizowane przez Wojewodę Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie była jednym z Organizatorów wydarzenia. Poniżej przedstawiamy filmową relację z imprezy.

Czytaj więcej

Kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)”

Kampania społeczna: #mamczasrozmawiac jak kobieta z kobietą

 

Krajowe Centrum ds. AIDS w ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS przygotowało i będzie realizowało kampanię społeczną o charakterze edukacyjno-profilaktycznym.

Kampania pod hasłem: „Mam czas rozmawiać” #mamczasrozmawiac jest kontynuacją kampanii Krajowego Centrum ds. AIDS z 2017 roku o tym samym tytule i podobnie, jak poprzednia, będzie oparta na idei promowania międzypokoleniowego dialogu o zdrowiu rodziny, w tym HIV/AIDS oraz chorobach przenoszonych drogą płciową.

Czytaj więcej