Aktualności

Archiwum aktualności

Kontrola CBA

Informacja Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie w związku z dzisiejszymi doniesieniami medialnymi dot. ustaleń Centralnego Biura Antykorupcyjnego w sprawie umów zleceń pracowników WSSE w Warszawie.

Czytaj więcej

Grypa 2017

Jak podaje Państwowy Zakład Higieny w okresie od 1 do 7 stycznia 2017 r. zarejestrowano w Polsce ogółem 132.030 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. Średnia dzienna zapadalność wynosiła 49,0 na 100 tys. ludności. Zgonów z powodu grypy nie odnotowano.

Czytaj więcej

Spotkanie wigilijne.

20 grudnia 2016 r. w siedzibie WSSE w Warszawie przy ul. Żelaznej 79 odbyło się doroczne spotkanie wigilijne Dyrekcji z pracownikami stacji. 

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Herbaty.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Herbaty. Ten popularny napar zawiera tyle związków działających korzystnie na nasz organizm, że to właśnie filiżankami herbaty powinno się wznosić toasty „na zdrowie”!

Czytaj więcej

Szczepienia lekarzy przeciw pneumokokom – akcja Naczelnej Izby Lekarskiej z udziałem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie

Dziś od rana w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej odbywają się dobrowolne publiczne szczepienia ochronne lekarzy, które zapowiedział i zainicjował Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, Maciej Hamankiewicz.

Czytaj więcej