Przejdź do treści

Zmiany w kadrze zarządzającej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

Zmiany w kadrze zarządzającej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

W dniu  1 września 2020 r. Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, dr n.med. Krzysztof Skórczewski wraz z kadrą kierowniczą i pozostałymi pracownikami Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie powitali w swoim gronie nowego Zastępcę Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie i jednocześnie Zastępcę Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego - Panią dr n. med. Agatę Wolską. W spotkaniu uczestniczył również lek. Tomasz Sławatyniec, Dyrektor Wydziału Zdrowia, który w imieniu Wojewody Mazowieckiego złożył nowej Pani Dyrektor gratulacje i życzenia w związku z objęciem nowego stanowiska.

Pani Inspektor przez ostatnie pięć i pół roku kierowała Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Pruszkowie. Wcześniej przez wiele lat pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Promocji Zdrowia WSSE w Warszawie.

Dotychczasowy Zastępca Dyrektora WSSE w Warszawie, Pan Arkadiusz Chełstowski objął obowiązki Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

(jn)

Wróć