Przejdź do treści

„Niepodległa do Hymnu” – zaproszenie do wspólnego zaśpiewania hymnu państwowego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

„Niepodległa do Hymnu” – zaproszenie do wspólnego zaśpiewania hymnu państwowego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Główny Inspektor Sanitarny zaprasza pracowników i wszystkich sympatyków państwowej inspekcji sanitarnej do włączenia się w wyjątkową akcję „NIEPODLEGŁA do Hymnu”, organizowaną przez Biuro Programu „Niepodległa”.

Do przedsięwzięcia zostali zaproszeni wszyscy obywatele naszego kraju, wszystkie najważniejsze instytucje państwowe oraz małe społeczności lokalne. Myślą przewodnią wydarzenia jest połączenie w tej symbolicznej chwili wszystkich Polek i Polaków – dzieci i dorosłych we wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego, aby uczcić w ten sposób 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W dniu 11 listopada 2018 r. dokładnie o g. 12.00 podczas oficjalnych obchodów na Pl. Piłsudskiego w Warszawie do hymnu państwowego staną najważniejsi przedstawiciele naszego Państwa. O tej samej godzinie stacje radiowe w całej Polsce wyemitują hymn Państwa, tak aby każdy Polak, każdy obywatel, który czuje więź z naszą Ojczyzną, mógł dołączyć do wspólnego śpiewania.

Plakat zapraszający do udziału w akcji:

Link do spotu promującego akcję:

https://www.youtube.com/watch?v=vylb9grMioc

Link do posta na fb:

Niepodległa - DO HYMNU!

 

(jn)

Baner Biura Niepodległa z napisem "W południe 11 listopada zaśpiewajmy razem hymn!" na tle osób przebranych w stroje ludowe.

Wróć