Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Wystawa grzybów: „POZNAJ GRZYBY – UNIKNIESZ ZATRUCIA”

W dniu 12 września 2018 r. o godz. 12.00 w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie na ul. Nowogrodzkiej 82 zostanie otwarta Wystawa Grzybów.

Organizatorem wystawy są: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie oraz Lasy Państwowe. Patronat medialny – Radio Plus Warszawa.

Czytaj więcej

Spotkanie mazowieckich służb sanitarnych

W dniach 5-6 września br. w miejscowości Turno-Brzeźce k/ Białobrzegów nad Pilicą odbyło się spotkanie Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie z Inspektorami powiatowych inspekcji sanitarnych z terenu województwa mazowieckiego. Tematem przewodnim narady było podsumowanie sezonu letniego na Mazowszu i podejmowanych w tym okresie działań inspekcji. W pierwszym dniu narady wziął udział Wojewoda Mazowiecki, Zdzisław Sipiera.

Czytaj więcej

Konferencja naukowo-szkoleniowa „ Szczepienia Ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych”

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że w sobotę, 29 września 2018 roku, w Instytucie Matki i Dziecka, przy ulicy Kasprzaka 17 a w Warszawie odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa „ Szczepienia Ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych”

 

Link do zaproszenia poniżej:

http://www.imid.med.pl/pl/aktualnosci/konferencja-szczepienia-ochronne-jak-zachecic-nieprzekonanych

Czytaj więcej

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „LEŚNE INSPIRACJE” Rok szkolny 2017/2018

W dniu 6 września 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu fotograficznego pod hasłem „Leśne inspiracje”, zorganizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie pod honorowym patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Czytaj więcej

Plakat - zaproszenie na XVI Wielkie Grzybobranie - Zbiórka 9 września 2018r o godzinie 10:00 na Placu Targowym przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Długosiodle

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie uprzejmie zaprasza 9 września 2018 r. na imprezę plenerową pt. „XVI Wielkie Grzybobranie” w Długosiodle.

 

Organizatorami wydarzenia są Lasy Państwowe – wieloletni współorganizator wystawy grzybów „Poznaj Grzyby – Unikniesz Zatrucia” oraz Gmina Długosiodło i Nadleśnictwo Wyszków.

Imprezie towarzyszą:

- stoisko edukacyjne WSSE w Warszawie;

- stoiska promocyjno-edukacyjne Lasów Państwowych.

Czytaj więcej